Konsola Kupca – nowoczesny system do zarządzania siecią sklepów


  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Cena netto: 4 500,00 zł
  • (Cena brutto: 5 535,00 zł)
  • Poleć produkt
Jak to działa ?

Konsola Kupca jest rozwiązaniem przeznaczonym dla sieci sklepów. W połączeniu z oprogramowaniem PC-Market 7 pracującym w sklepach lub w lokalnych centralach rozwiązanie takie zapewnia pełną centralizację sieci. Jest to rozwiązanie zarówno dla sieci sklepów, które posiadają sklepy własne jak również sklepy pracujące w modelu franczyzowym.


Konsola Kupca zarządza kartotekami towarowymi, cenami, promocjami. Schemat działania sieci sklepów zarządzanej przez program Konsola Kupca:
Konsola Kupca - oprogramowanie dla centrali sieci sklepów

Konsola Kupca – jest to system do obsługi centrali sieci sklepów. Dzięki swojej uniwersalności Konsola Kupca umożliwia zbieranie danych i zarządzanie różnymi typami sklepów, supermarketów i punktów handlu detalicznego oraz zapewnia wymianę danych z zewnętrznymi systemami ERP.

Konsola Kupca umożliwia centralne zarządzanie listą towarów oraz cenami. Wykazy centralne pozwalają na szybkie porównanie aktualnych cen, ilości itd na poszczególnych sklepach. Centrala może m.in.:
- zablokować przyjęcie na sklepie w cenie innej, niż wynegocjowana z dostawcą
- zablokować przyjęcie na sklepie od dostawców innych, niż zakontraktowani
- narzucić ceny detaliczne
- wycofać towar z oferty.

Konsola Kupca umożliwia centralne zarządzanie listą kontrahentów. Kontrahent wprowadzony w centrali zostanie automatycznie rozprowadzony po bazach wszystkich sklepów. W centrali można sprawdzić, jak wyglądają obroty z dostawcą lub producentem towaru.

Konsola Kupca umożliwia centralne zarządzanie kartami stałego klienta i systemem lojalnościowym. Centrala posiada możliwość analizy wszystkich wizyt klienta, może naliczać punkty klientowi, ustalać indywidualne rabaty dla klienta i reguły, wg których te rabaty mają być naliczane.

Konsola Kupca obsługuje centralne zamówienia i dostawy. Centrala może odbierać ze sklepów zamówienia, następnie na ich podstawie generować zbiorcze zamówienia do dostawców.

Konsola Kupca wyposażona jest w system analiz i raportowania: analizuje m.in. współpracę z dostawcami i producentami, stany towarów, sprzedaż, ceny, marże i wiele innych parametrów ułatwiających kontrolę nad dzialalnością handlową.
PC-Market 7 - program dla sklepu, supermarketu i sieci
555,00 zł
(682,65 zł)
Mini-Market - program dla sieci sklepów
1 400,00 zł
(1 722,00 zł)
Licencja Dotykačka ŁATWO na 1 rok
745,00 zł
(916,35 zł)
Dotykačka NIEOGRANICZONA na 1 rok
1 825,00 zł
(2 244,75 zł)
Dotykačka KOMPLET na 1 rok
1 069,00 zł
(1 314,87 zł)