Zestaw gastronomiczny SMALL


  • W magazynie: 10 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Producent: Novitus
  • Cena netto: 2 990,00 zł
  • (Cena brutto: 3 677,70 zł)
  • Poleć produkt

Zestaw gastronomiczny SMALL

Cena netto od 2990 zł

Zestaw gastronomiczny SMALL.

 

Opis produktu

Zestaw gastronomiczny SMALL.

 

POS INTENSA

Zintegrowany system komputerowy z 15" ekranem dotykowym PCAP. Wydajność, cicha praca w połączeniu z nowatorskim wyglądem urządzenia czynią z niego idealną propozycję zarówno dla sklepów jak i restauracji czy barów. Opcjonalny monitor LCD do wyświetlania reklam dla klientów może stanowić źródło dodatkowego przychodu dla każdego lokalu.

Drukarka kuchenna NPOS

Uniwersalna!   Niezawodna!   Ekonomiczna!
Szybki wydruk do 300 mm/sek w połączeniu z 3 portami komunikacyjnymi w standardzie plasuje drukarkę w gronie najlepszych ofert na rynku. Możliwość umieszczenia na ścianie. Sygnalizacja wydruku świetlno-dźwiękowa. Dodatkowa pokrywa zabezpieczająca. Teraz to wszystko w niespotykanie niskiej cenie.

 

Program gastronomiczny SOGA

Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.

SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi klienta.

Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu.

SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.

 

System operacyjny Microsoft

System operacyjny Windows 10 IoT został stworzony przez firmę Microsoft z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym typu POS.

 

Zestaw zawiera:

  • Urządzenie z ekranem dotykowym POS INTENSA
  • Drukarka kuchenna NPOS
  • Program gastronomiczny SOGA XS wersja 1-stanowiskowa
  • System operacyjny Microsoft Windows10 IoT
Zestaw gastronomiczny MEGA
5 990,00 zł
(7 367,70 zł)
Zestaw gastronomiczny MEDIUM
3 990,00 zł
(4 907,70 zł)
Zestaw gastronomiczny LARGE
4 990,00 zł
(6 137,70 zł)
Wyświetlacz dla klienta PD-2800
350,00 zł
(430,50 zł)
Terminal dotykowy POS KS-7215 biały/kremowy + Windows POS Ready
4 500,00 zł
(5 535,00 zł)
Terminal dotykowy POS KS-6915 z Windows POS Ready
3 990,00 zł
(4 907,70 zł)